Ugunsdzēsības sūkņa agregāta piegāde

2018. gada CAT Magazine pirmajā numurā ievietots apraksts par mūsu pagājušajā gadā realizēto ugunsdzēsības sūkņa agregāta piegādi Sia "Ventamonjaks serviss". Konkrētais darbs ir īpašs ar tā komplicēto iekārtu uzstatīšanu un, protams, iespaidīgo 878kW CAT dīzeļdzinēju!

quadax_aizvari.jpg

Br_peristaltiskie_sukni.jpg

C_II_blivslegi.jpg

CMM-1_uzskaite_tilpuma_skaititaji.jpg

FT_regulejosie_varsti_linearas.jpg

LNN_centrbedzes_udens_sukni.jpg

Mark3_procesu_sukni.jpg

Mono EZstrip ekscentriskās skrūves sūknis, kura apkalpošana iespējama sūkni nedemontējot! Ilgstoša un komplicēta apkopes operācija tiek reducēta līdz vienkāršam 30 minūšu darbam!

EZstrip_Full_Video

Serviss

Šīs ir trīs pakalpojumu programmas kā mēs rūpējamies par klietnu sūkņu iekārtām. Katra no tām tiek individuāli pielāgota konkrētam pielietojumam un vajadzībām:

Kivere.png

Barometrs.png

Atslega.png

Sūkņu uzstādīšana objektā Sūkņu darbības uzraudzība Sūkņu remonts

 

V.U.J.

Visbiežāk uzdotie jautājumi un sūkņu darbības un hidraulikas pamatprincipi.

PumpFundamentals.jpg

Sīkdatnes

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu, lai nodrošinātu Jums pilnvērtīgu mājaslapas lietošanu. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu.

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiek saglabātas un izmantotas sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.